Galaxy Multiple DL20000

کد : 3
مشخصات عمومی
نوع محصولات تولیدی انواع محصولات خانواده دونات و پیراشکی
محدوده وزنی 30-130 گرم
دقت وزنی 1-3 گرم
ظرفیت 20000 per-hour
ابعاد (15.6+11.5)*1.1*3.3 m
به اشتراک بگذارید :
فروشنده : شرکت توس ماشین
محل فروشگاه : مشهد میدان شهید حسین فهمیده توس 33 کوچه ی شهید غفوریان پلاک 5

Galaxy Multiple DL20000: خط تولیدGalaxy Multiple DL20000 مناسب برای انواع محصولات خانواده دونات و پیراشکی می باشد. برای تولید خمیر این محصولات باید به دستگاه خط تولید دونات و پیراشکی توجه داشت و با دقت بیشتری انتخاب نمود زیرا بسیاری از دستگاه ها به نظارت زود به زود و بررسی های منظم نیاز دارند و به سرعت باید سرویس دستگاه ها را انجام داد. حال آنکه در شرکت توس ماشین تمامی اصول برای کیفیت بهتر این کالا رعایت شده و شما خریدار گرامی می توانید با خیالی آسوده خط تولید مورد نیاز خود را خریداری کنید.

 

خط تولید خمیر دونات

به طور کلی می توان گفت خمیر دونات محصولی است که در شیرینی پزی ها و کارگاهای شیرینی پزی با زحمت فروان تولید می شود.دستگاه خط تولید خمیر دونات برای این اماکن بسیار مناسب بوده و سرعت عمل کار را بسیار افزایش می دهد و باعث کارایی بالا می باشد.

خط تولید خمیر پیراشکی

یکی دیگر از دستگاه های تولید شده در شرکت توس ماشین خط تولید خمیر پیراشکی می باشد. از مزایای این دستگاه می توان به کیفیت بالای آن و همچنین مقاوم بودن آن اشاره داشت، زیرا دراین زمینه دستگاه ها بسرعت خراب می شوند و نیاز به تعمیرات یا سرویس پیدا می کنند. باخرید دستگاه خط تولید خمیر پیراشکی  از توس ماشین دیگر نگران خط تولید خود نباشید.

نوع محصولات تولیدی دستگاه Galaxy Multiple DL20000 :

انواع محصولات خانواده دونات و پیراشکی را می توان از این دستگاه استخراج نمود.

در بخش ویژگی های محصول می توانید جزئیات Galaxy Multiple B2000 دستگاه را ببینید.

ویژگی خط تولید خمیر دونات و پیراشکی  Galaxy Multiple DL20000 :

دستگاه خط تولید خمیر دونات و پیراشکی دارای محدوده وزنی 30-130 گرم می باشد و همچنین دقت وزنی این دستگاه 1-3 گرم است. دستگاه خط تولید خمیر دونات و پیراشکی دارای کمترین خطای وزنی می باشد و اندازه خمیرهای مورد نیاز در یک سایز تولید می شود. شرکت ماشین سازی توس ماشین با طراحی دستگاه خط تولید خمیر دونات و پیراشکی مدل  Galaxy Multiple DL20000 با ظرفیت 20000 چونه خمیر در یک ساعت تخصص خود را در این ساخت ماشین آلات صنعتی و خط تولید خمیر ثابت کرده است. ابعاد این کالا با توجه به نیاز خریدار و بسته به محیط کارگاه یا کارخانه مشتری قابل تغییر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان توس ماشین تماس بگیرید.

شرکت تولیدکننده دستگاه خط تولید خمیر دونات و پیراشکی مدل Galaxy Multiple DL20000 :

شرکت ماشین سازی توس ماشین تولید کننده و تأمین کننده دستگاه  Galaxy Multiple DL20000 به صورت تخصصی در کشور می باشد.

محصولات مشابه