Galaxy Multiple CSU12000

کد : 1
مشخصات عمومی
نوع محصولات تولیدی انواع کراواسان مغزدار/ساده،انواع اشترودل هایی غذایی و شیرین، انواع بیسکوییت کراکر
دقت وزنی 1-3 gram
ظرفیت 12000 per/hour
ابعاد (22+7+10)*1.1*3.5 m
به اشتراک بگذارید :
فروشنده : شرکت توس ماشین
محل فروشگاه : مشهد میدان شهید حسین فهمیده توس 33 کوچه ی شهید غفوریان پلاک 5

 

خط تولید انواع کراواسان مغزدار Galaxy Multiple CSU12000

این خط تولید مناسب برای انواع کراواسان مغزدار/ساده،انواع اشترودل هایی غذایی و شیرین، انواع بیسکوییت کراکر می باشد. برای تولید خمیر این محصولات باید به دستگاه خط تولید آن توجه داشت و با دقت بیشتری انتخاب نمود زیرا بسیاری از دستگاه ها به نظارت زود به زود و بررسی های منظم نیاز دارند و به سرعت باید سرویس دستگاه ها را انجام داد.حال آنکه در شرکت توس ماشین تمامی اصول برای کیفیت بهتر این کالا رعایت شده و شما خریدار گرامی می تواید با خیالی آسوده خط تولید مورد نیاز خود را خریداری کنید.

خط تولید خمیر کروسان مغز دار

کروسان مغز دار یکی از شیرینی های معروف فرانسوی می باشد که علاقه مندان زیادی در ایران نیز دارد. با خط تولید خمیر کروسان مغز دار می توانید خمیر انواع کروسان را تولید کنید و پیشرفت چشمگیری در زمینه کاری خود داشته باشید.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت ماشین سازی توس ماشین تماس بگیرید.

 

خط تولید انواع اشترودل های غذایی

یکی دیگر از دستگاه های تولید شده در شرکت توس ماشین خط تولید خمیر اشترودل های غذایی می باشد. از مزایای این دستگاه می توان به کیفیت بالای آن و همچنین مقاوم بودن آن اشاره داشت، زیرا دراین زمینه دستگاه ها بسرعت خراب می شوند و نیاز به تعمیرات یا سرویس پیدا می کنند. باخرید دستگاه خط تولید خمیر اشترودل های غذایی از توس ماشین دیگر نگران خط تولید خود نباشید.

نوع محصولات تولیدی دستگاه  Galaxy Multiple CSU12000

انواع کراواسان مغزدار/ساده،انواع اشترودل هایی غذایی و شیرین، انواع بیسکوییت کراکر را می توان با این خط تولید تولید نمود.

در بخش ویژگی های محصول می توانید جزئیات Galaxy Multiple CSU12000 دستگاه را ببینید.

شرکت تولید کننده دستگاه  Galaxy Multiple CSU12000 :

شرکت ماشین سازی توس ماشین تولید کننده و تأمین کننده دستگاه Galaxy Multiple CSU12000 به صورت تخصصی در کشور می باشد.

محصولات مشابه