کانوایر 104

کد : 10
مشخصات عمومی
میزان انعطاف و عملکرد انعطاف پذیری و عملکرد بالا
نوار مشبلت
نوع چرخ ثابت و متحرک
موتور موتور گیربکس
اینورتر در صورت خواست مشتری
طراحی طراحی متناسب با نیاز و خواسته مشتری
جنس استیل، آهن
به اشتراک بگذارید :
فروشنده : شرکت توس ماشین
محل فروشگاه : مشهد میدان شهید حسین فهمیده توس 33 کوچه ی شهید غفوریان پلاک 5

کانوایر 104: نوار نقاله صفحات متحرکی هستند که برای انتقال وسایل، محصولات و بسته ها استفاده می شود. کانوایر، تسمه نقاله یا نوار کانوایر اسامی مختلفی هستند که مقصود همگی یکی هستند. نقاله سبب جابجایی پیوسته و مکرر محصولات و مواد به صورت مطمئن در زمان مشخص می شود. نوارنقاله یک جریان انتقال پیوسته و قابل اندازه گیری را به وجود می آورد که نقش به سزایی در زمان بندی جابجایی و تولید ایفا می کند.نوارهای حمل محصول(کانوایر) بسته به محل استفاده می تواند شیب دار یا مسطح باشد.

کاربرد کانوایر 104 :

کاربرد این نوع ماشین می تواند به صورت مستقل مانند: بارگیری کارتون ها به کامیون باشد یا جزئی از یک ماشین پیچیده تر باشد. نوار نقاله با این نوع ماشین ها همانگ شده و بخشی از فعالیت ماشین دیگر را انجام می دهد. برای مثال دستگاه خشک کن کانتینیوس را در نظر بگیرد. در وسط این دستگاه خشک کن صنعتی نقاله ای تعبیه شده که میوه و سبزیجات روی آن قرار گرفته و در حرکت رفتی و برگشی سبب خشک شدن این اقلام خوراکی می شود. در بخش هایی که نرخ تولید و جابجایی زیاد است از انواع نوارقاله و تسمه نقاله استفاده می شود.

تسمه نقاله در صنعت سیمان، تولید فولاد و صنایع خوراکی کاربرد گسترده ای دارد و تولید زمان دار را ساماندهی می کنند. به طوری که با افزایش سرعت نقاله ها می توان حجم تولید و جابجایی را بیشتر نمود.

قسمت های اصلی دستگاه نوار نقاله

ویژگی های کانوایر 104 :

این دستگاه دارای انعطاف پذیری و عملکرد بالایی می باشد و می توان طبق سلیقه مشتری و به درخواست خریداران ثابت و متحرک باشد. جنس کانوایر 104 از استیل و آهن می باشد.دارای نوار مشبلت و موتور گیربکسی می باشد. همچنین طراحی این دستگاه در شرکت ماشین سازی توس ماشین مطابق با نیاز و خواسته مشتری انجام می شود.

شرکت تولید کننده کانوایر 104 :

شرکت توس ماشین یکی از بهترین شرکت های باسابقه در زمینه صنایع غذایی و آردی می باشد، این شرکت در همین راستا، انواع کانوایر را برای انواع کارخانجات با تولیدات غذایی متنوع و جنس مختلف، طراحی و تولید کرده است.

در صورتیکه تمایل دارید تا کانوایر برای کارخانه شما و یا خط تولید شما بهینه سازی و شخصی سازی شود، شرکت توس ماشین می تواند با کیفیت بسیار بالا، انواع کانوایر را طراحی و تولید و تحویل نماید.

 

محصولات مشابه