دستگاه تزریق شکلات مارمالاد

کد : 15
مشخصات عمومی
نوع چرخ ثابت و متحرک
موتور موتور گیربکس، موتور پمپ و مخزن
اینورتر دارد
طراحی طراحی متناسب با نیاز و خواسته مشتری
جنس استیل
ظرفیت 5000 تا 15000 عدد در ساعت
ابعاد 3 متر طول، 1.4 متر عرض و 1 متر ارتفاع
تاچ اسکرین و PLC دارد
به اشتراک بگذارید :
فروشنده : شرکت توس ماشین
محل فروشگاه : مشهد میدان شهید حسین فهمیده توس 33 کوچه ی شهید غفوریان پلاک 5

دستگاه تزریق شکلات مارمالاد برای تولید انواع کیک های شکلاتی و مارمالاد استفاده می شود.

بیشتر محصولاتی مانند کروسان ، شیرین های دانمارکی  و صدها مورد دیگر که نیازمند دستگاه تزریق شکلات مارمالاد می باشد، مورد بهره برداری قرار می گرید.

 

دستگاه تزریق شکلات مارمالاد برای کراواسان :

شیرینی کراواسان و یا کروسان که به تازگی تولید و روانه بازار شده است، طرفداران زیادی پیدا کرده است، چرا که مورد استفاده در میان وعده صبح و یا صبحانه می باشد. برای تولید این محصول نیازمند دستگاه تزریق شکلات مارمالاد می باشید که شرکت توس ماشین می تواند بهترین دستگاه دستگاه تزریق شکلات مارمالاد را برای شما به صورت اختصاصی بهینه سازی و طراحی نماید.

این ماشین برای مغزدار کردن بعد از پخت محصولاتی مانند کراواسان، شیرینی دانمارکی، اشترودل های شیرین( محصولات نان های لایه ای و تخمیری) و انواع کیک های روغنی و پیراشکی استفاده می شود.

میزان مغزی بسته به وزن محصول قابل تنظیم است و تعداد از 5000 تا 15000 عدد در ساعت قابل تنظیم است.

ماشین بنان به خواسته مشتری قابلیت ساخت به صورت تزریق از بغل و بالا به صورت همزمان را داراست.

 

شرکت تولیدکننده دستگاه تزریق شکلات مارمالاد :

شرکت ماشین سازی توس ماشین تولید کننده و تأمین کننده دستگاه تزریق شکلات مارمالاد به صورت تخصصی در کشور می باشد.

 

دستگاه تزریق شکلات مارمالاد به طور گسترده ای در هر کارخانه مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تزریق شکلات مارمالاد به عنوان یک وسیله اصلی و مورد نیاز و اثربخش برای تولید مواد غذایی. به طور خودکار می تواند انواع شکلات و مارمالاد را وارد محصولات غذایی و انواع کیک و شیرینی نماید و استفاده بهینه و هدفمند دستگاه تزریق شکلات مارمالاد، می تواند موجب صرفه جویی در کار و هزینه مشتریان می شود.

لازم به ذکر است که نوع چرخ آن ثابت و متحرک طراحی شده است و انعطاف پذیری و عملکرد بسیار بالایی دارد. نوع موتور دستگاه تزریق شکلات مارمالاد ، موتور گیربکس می باشد.

از دیگر ویژگی های این محصول، می توان به بهینه کردن آن متناسب با نیاز و خواسته مشتریان اشاره نمود.همچنین جنس بدنه آن از استیل طراحی شده است.

 

چنانچه در زمینه تولید مواد غذایی همچون بیسکوییت و شیرنی و کیک و اشترودل، فعالیت می کنید و نیاز به دستگاه تزریق شکلات مارمالاد دارید و یا نیازمند مشاوره تخصصی می باشد، کافیست با ما تماس بگیرید.

محصولات مشابه