خط توليد ويفر

کد : 23
مشخصات عمومی
نوع محصولات تولیدی ویفر
دقت وزنی 2 تن
به اشتراک بگذارید :
فروشنده : شرکت توس ماشین
محل فروشگاه : مشهد میدان شهید حسین فهمیده توس 33 کوچه ی شهید غفوریان پلاک 5

ویفر به عنوان یک شیرینی دوست داشتنی محبوبیت خاصی در بین ما دارد ، در این مطلب اطلاعاتی در خصوص خط تولید ویفر و روش تولید ویفر برای شما منتشر شده است ، تا بیشتر با این محصول آشنا شویم. ویفر نوعی از بیسکویت ترد، شیرین، بسیار نازک و خشک است که اغلب برای تزئین بستنی استفاده می‌گردد. ویفرها همچنین بصورت شیرینی به همراه کرم‌های با طعم خامه که در بین آن است نیز درست می‌شوند.

خط توليد ويفر

ويفر نوعي بيسكوئيت ساندويچي سيم‌بر با بافت باز، ترد و شكننده است كه داراي انواع مختلفي مي‌باشد، در توليد اين فرآورده از آرد، شكر، قند انورت، سيروپ، روغن، شير خشك، نمك، لسيتين، امولسيفاير، و اسانس‌هايي مانند موز، پرتقال، شكلات و آب استفاده مي‌شود و شامل دو قسمت نان ويفر و مغزي مي‌باشد.

لیست و تعداد تجهیزات اصلی خط تولید ويفر

تعداد و نوع کانتینر مورد نیاز برای حمل تجهیزات خط تولید ویفر

اعدد کانتینر ۴۰ فوت و 1 عدد کانتینر ۲۰ فوت

نوع خط تولید ویفر از لحاظ اتوماسیون

تمام اتوماتیک مجهز به سیستم PLC

خلاصه فرایند تولید ویفر

خمير ويفر را با استفاده از آرد الک شده و یکنواخت، آب، روغن، نمک، شکر، مواد افزودنی مجاز و مواد ترد کننده تهیه می کنند. این مواد را به خوبی با  یکدیگر مخلوط می کنند و به صورت یکنواخت در می آورند. آن را درون قالب ها می ریزند و درون تونل های حرارتی با گرمایی حدود ۲۵۰ درجه سانتی گراد قرار میدهند خمیر ویفر، بلافاصله پس از پخته شدن و پیش از اینکه رنگش به قهوه ای متمایل شود از تونل بیرون می آید. قالب ويفر نقش بسیار مهمی دارد.

اگر کار قالب زنی آن به خوبی صورت نگرفته یا نسبت آرد و روغن و آب، به درستی رعایت نشده باشد، پس از جدا شدن از قالب، شکل خود را به سرعت از دست میدهد یا میشکند. ورقه های ویفر بعد از خروج از تونل و برای پیشگیری از شکستن، در اتاق هایی با دمای حدود ۲۵ درجه سانتیگراد قرار میگیرند و آماده کرم زنی می شوند سپس نوبت به کرم میرسد، مواد اوليه کرم در دستگاهی با هم مخلوط می شوند و همین جا مقداری هم حباب هوا وارد آن می شود تا کرم خوش حالت تر و کمی پوک باشد. بعد این کرم را به کمک دستگاهها روی ورقه های ويفر می گذارند و روی کرم باز ورقه های بعدی را قرار می دهند. در انتها، بسته به نوع محصول ممکن است با روکشی (مثلا از شکلات آن را بپوشانند.)

شرکت تولیدکننده دستگاه خط تولید ویفر :

شرکت ماشین سازی توس ماشین تولید کننده و تأمین کننده دستگاه خط تولید ویفر به صورت تخصصی در کشور می باشد.

 

 

محصولات مشابه