گروه صنعتی صباح

29/مهر/1398 نمونه پروژه بدون دیدگاه

گروه صنعتی صباح: شرکت توس ماشین در راستای توسعه بازارهای خود در طراحی و ساخت انواع کانوایر و واگن حمل محصول با شرکت صباح در زمینه توسعه افزایش، بهره وری خطوط تولید و افزایش راندمان و کیفیت محصولات همکاری نموده است. این همکاری شامل بخش های طراحی خطوط تولید تعویض تجهیزات و تامین قطعات و همچنین تغییرات فنی و مهندسی در کلیه بخش های شرکت و  پشتیبانی ماشین آلات می باشد.توس ماشین در زمینه مشاوره ساخت انواع کانوایر و ساخت واگن حمل محصول به شرکت های تولید کننده صنایع غذایی آردی نیز فعالیت می کند.

 

گروه صنعتی صباح

گروه صنعتی صباح با قدمت قریب به ۲۰ سال تولید کننده محصولات لبنی و دریافتی شیر کلیه کارخانه ها حدود ۱۰۰۰ تن در روز می باشد .

واگن حمل محصول گروه صنعتی صباح

واگن برای حمل محصولات  در تنوع و ابعاد مختلف بسته به سفارش مشتری ساخته می شوند. ابعاد نرمال این واگن 180*50*85 سانتی متر است.

 
ویژگی های واگن حمل محصول :

به طور کلی واگن حمل محصول دارای ابعاد استانداردی می باشد که در بالا اشاره شد، جنس استفاده شده عموماً از استیل و برای افزایش کیفیت مجهز به چرخ های نسوز متحرک است.

 
تولید سینی واگن حمل محصول :

سینی واگن حمل محصول در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شود که این خود نیز به ابعاد واگن و نوع محصول بستگی دارد، حتی تعداد سینی واگن حمل محصول در یک واگن نیز مهم می باشد.

 
جزئیات واگن حمل محصول :

    جنس استیل
    مجهز به چرخ های نسوز متحرک
    اندازه سینی ها، ابعاد واگن و تعداد سینی ها بر اساس نیاز مشتری
    انعطاف پذیری و عملکرد بالا
    نگهداری و تعمیرات آسان

شرکت تولید کننده واگن حمل محصول :

شرکت توس ماشین یکی از بهترین شرکت های باسابقه در زمینه صنایع غذایی و آردی می باشد، این شرکت در همین راستا، انواع واگن حمل محصول را برای انواع کارخانجات با تولیدات غذایی متنوع و جنس مختلف، طراحی و تولید کرده است.

در صورتیکه تمایل دارید تا واگن حمل محصول برای کارخانه شما و یا خط تولید شما بهینه سازی و شخصی سازی شود، شرکت توس ماشین می تواند با کیفیت بسیار بالا، انواع واگن حمل محصول و نوارکانوایر  را طراحی و تولید و تحویل نماید.

برچسب ها: سخت قالب نان توس ماشین ساخت ماشین آلات صنایع آردی کانوایردیدگاه
دیدگاه شما :