پر طرفدارترین نان

13/شهریور/1398 مقالات بدون دیدگاه

نان کروسان

نان کروسان از پر طرفدارترین نان در بین هزاران نان در ایران میباشد .این نان به دو صورت بسته بندی صنعتی و خانگی در بازار عرضه میشود .

نان کروسان را باید از بهترین مواد و تازه ترین مواد تولید شود . در دنیای امروز بر اساس نیاز افراد و شرایط زندگی تعداد درخواست نسبت به تولید بیشتر است به همین دلیل دستگاهای تولید صنعتی این نان وارد بازار شده است البته شما میتوانید اطلاعات و ویژگی های این دستگاه را در سایت ما جستجو نمایید.

خمیر هزارلا نوعی خمیر چند لایه است که با قرار دادن کره در داخل خمیر و تا کردن خمیر تهیه می‌شود. این خمیر بیشتر برای تهیه پای به کار می‌رود. خمیر هزارلا در آشپزی فرانسوی یکی از خمیرهای پرعطر و خوش‌طعم به شمار می‌آید.

کروسان هرچند بطور اولیه در قرن ۱۳ میلادی در کشور اتریش ابداع و متداول شده، ولی بعنوان نان رسمی صبحانه فرانسوی شناخته می شود و تقریباً در سراسر اروپا یکی از ارکان صبحانه اروپایی است.کراسان را در کشورهای مختلف اروپا با نام های متفاوت می‌توان یافت در اتریش که مبدع اصلی آن است بنام Kipfel و در کشورهای آلمانی زبان بنام Gipfeli عرضه میگردد.داخل نان کراسان معمولا با انواع پنیر، گوشت ، خامه ، شکلات و مخلفات دیگر پر می شود. این نان به دلیل استفاده از کره در تولید آن بسیار نرم و لطیف است و تا مدتها بعد از تولید تازگی و نرمی خود را حفظ می کند.

چطور مثل یک فرانسوی کروسان بخوریم؟

کروسان یک نان شیرینی بسیار خوشمزه و خوش طعم است و تقریبا هر زمانی می توان آن را میل کرد. اما فرانسوی ها به طور سنتی کروسان را به عنوان صبحانه و همراه با قهوه می خورند. البته نحوه سرو این نوع نان به زمانی که در اختیار دارید هم بستگی دارد. صبحانه های آخر هفته فرانسوی ها معمولا بسیار مفصل برگزار می شود و در کنار کروسان انواع میوه های تازه، خامه، کره، مربا، آب پرتقال و قهوه هم سرو می کنند. برای شاغلان هم جمع و جور بودن کروسان مزیت فوق العاده ای است و شاغلان و بچه مدرسه ای ها به راحتی کروسان را با خود همراه می برند و در طول مسیر میل می کنند.

 

و به دلیل پر طرفدار بودن این نان دستگاه های تولید صنعتی این دستگاه در ایران موجود میباشد.در کشور ما کارخانجات مختلفی هستند که نان کراسان تولید می کنند.

برچسب ها: توس ماشین ساخت ماشین آلات صنایع غذایی دستگاه صنعتی تولید نان نان صنعتی دستگاه تولید نان صنعتی نان کروسان دستگاه تولید نان کروساندیدگاه
دیدگاه شما :