برای تولید نان کروسان چه دستگاه هایی لازم است؟

21/مهر/1398 مقالات بدون دیدگاه

برای تولید نان کروسان چه دستگاه هایی لازم است؟: شیرینی کروسانت یا در اصطلاح فرانسه کروسان یکی از محبوب ترین شیرینی هایی است که امروز مورد توجه بازار قرار گرفته است. مشتریان هر روز تقاضای بیشتری برای کروسان دارند و همین موضوع باعث شده است بسیاری از واحد های تولیدی به فکر تولید این محصول بیفتند.هر آنچه که برای خط تولید کروسان لازم دارید در شرکت توس ماشین موجود می باشد. شرکت  توس ماشین  در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع آردی فعالیت دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس سایت مراجعه کنید. www.toosma.com

 

برای تولید نان کروسان چه دستگاه هایی لازم است؟

تولید کروسانت در مقیاس کارخانه ای نیاز به سرمایه گذاری نسبتا زیادی دارد اما برای تولیدی در حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم در روز می توان از ماشین آلات بسیار ساده برای تولید آن استفاده کرد.

دستگاه Galaxy Multiple CSU12000 این خط تولید مناسب برای انواع کراواسان مغزدار/ ساده،انواع اشترودل هایی غذایی و شیرین، انواع بیسکوییت کراکر می باشد. برای تولید خمیر این محصولات باید به دستگاه خط تولید آن توجه داشت و با دقت بیشتری انتخاب نمود زیرا بسیاری از دستگاه ها به نظارت زود به زود و بررسی های منظم نیاز دارند و به سرعت باید سرویس دستگاه ها را انجام داد.حال آنکه در شرکت توس ماشین تمامی اصول برای کیفیت بهتر این کالا رعایت شده و شما خریدار گرامی می تواید با خیالی آسوده خط تولید مورد نیاز خود را خریداری کنید.

 

مراحل تهیه و تولید نان کروسان

  • شما برای تولید کروسانت بعد از آماده سازی و فرموله کردن خمیر در میکسر اسپیرال قنادی به سمت دستگاه پهن کن خمیر رفته بعد از تنظیم ضخامت خمیر روی نوار نقاله دستگاه برش مثلثی خاص کروسانت میخورد که بسیار دقیق و زیبا انجام می شود.
  • بعد از برش خوردن خمیر به دستگاهی به اسم فرم زن تحویل داده شود و فرم خاص کروسانت داده می شود.
  • پس از فرم گرفتن  و پخت آن در فر مخصوص می توان مغز شکلات یا هر مغز دیگری را به آن توسط دستگاه تزریق مغز به کروسانت اضافه کرد و در نهایت کروسانت آماده می شود.

 

هزینه خرید ماشین آلات صنایع آردی

 

آنچه در راه اندازی یک خط تولید مواد غذایی چه توسط کارخانه ها و همکاران (قدیمی) و چه سرمایه گذاران جدید در این حوزه، به عنوان یک دغدغه مطرح بوده، محاسبه هزینه راه اندازی ماشین آلات و نتیجه سود آوری و بازگشت اصل سرمایه آن پس از کسر تمامی هزینه های آن (حداقل) در 3 سال اول با در نظر گرفتن ریسک های احتمالی معقول است.

 

قیمت ماشین آلات صنایع آردی

 

با توجه به نوع محصول و ابعاد آن قیمت ماشین آلات  متغیر می باشد.مشتریان عزیز بدانند که می توانند خط تولیدی مورد نظر خود را با توجه به نیاز خود در شرکت توس ماشین تهیه کنند. شرکت توس ماشین خط تولیدی مورد نیاز شما را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت طراحی و تولید می کند. فروش ماشین آلات صنایع آردی در شرکت توس ماشین بصورت دسته دوم نیز انجام می شود.

 

راه اندازی خط تولید صنایع آردی

 

تولید هرنوع محصول صنایع آردی رشته ای است که با توجه به شرایط اقتصادی کشور میبایست بسیار محتاطانه و هوشمندانه در آن قدم نهاد، به صورتی که بازار سنجی ، مدل کسب و کار و محاسبه هزینه های تبلیغاتی و فروش (توسط گروه های پخش) باید به گونه ای محافظه کارانه، دقیق و آینده نگرانه محاسبه شود تا سرمایه گذار (تولید کننده) با کمترین ریسک و بیشترین آرامش خاطر وارد حوزه تولید شود.

معرفی ماشین آلات صنایع آردی

 

لیست برخی از ماشین آلات صنایع آردی که شرکت توس ماشین تولید می کند به شرح ذیل می باشد:

 

شرکت ساخت ماشین آلات صنایع آردی

شرکت توس ماشین متخصص و طراح ماشین آلات صنایع غذایی آردی از جمله  دستگاه میکسر 500Z کیلویی، کانوایر 101 ،  قالب نان،تولید کننده واگن حمل محصول می باشد، ما انواع مختلفی از قالب نان را طراحی و تولید کرده ایم،برای خرید و اطلاع از قیمت محصولات کافیست با ما تماس بگیرید.

09123194549

 

برچسب ها: کانوایر101 ساخت ماشین آلات صنایع آردی ساخت ماشین آلات تولید کروسان تولید نان کروسان خط تولید نان خط تولید کروسان توس ماشیندیدگاه
دیدگاه شما :