انتقال خط تولید پخت نان صنعتی از کشور به مکه

30/مهر/1398 اخبار بدون دیدگاه

انتقال خط تولید پخت نان صنعتی از کشور به مکه : رئیس سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به اینکه نان‌های تولید شده در کارخانه‌های کشور میزبان عموماً با ذائقه زائران ما سازگاری نداشت، امسال برای نخستین بار اقدام به انتقال این خط تولید نان صنعتی از کشور به مکه کردیم.

 

امسال برای نخستین بار تجهیزات پخت نان صنعتی را از کشورمان به مکه منتقل کردیم

به گزارش خبرنگاران از پایگاه اطلاع‌رسانی حج و زیارت، علیرضا رشیدیان و حجت‌الاسلام سید عبدالفتاح نواب در نانوایی الریاعیه مکه مکرمه که توسط اداره کل تغذیه و تدارکات سازمان حج و زیارت تجهیز و از ابتدای ایام حج راه‌اندازی شده، دیدن کردند.

رئیس سازمان حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی از خدمات و تلاش‌های بی‌وقف فعالان این مجموعه آن هم در هوای گرم این ایام قدردانی کردند.

بخش اعظم نان زائران ایرانی توسط این نانوایی و آشپزخانه‌های در اختیار سازمان حج و زیارت، تأمین شده است.

رئیس سازمان حج و زیارت در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به اینکه نان‌های تولید شده در کارخانه‌های کشور میزبان عموماً با ذائقه زائران ما سازگاری نداشت، امسال برای نخستین بار اقدام به انتقال این تجهیزات پخت نان صنعتی از کشور به مکه کردیم.

وی عنوان کرد: تمامی دستگاه‌های این نانوایی توسط اداره کل تغذیه و تدارکات نصب و راه‌اندازی شده و در عمل توانسته بخش عمده‌ای از نان زائران ایرانی را بر اساس ذائقه زائران کشورمان پخت و توزیع کنیم.

رشیدیان یادآور شد: بر اساس آمارهای ارائه شده در این چهار واحد پخت نان از ابتدای ایام حج تا کنون بالغ بر یک میلیون و ۹۴۲ هزار قرص نان پخت و توزیع شده است.

منبع: خبرگزاری آنا

معرفی ماشین آلات خط تولید نان

لیست برخی از ماشین آلات صنایع آردی که شرکت توس ماشین تولید می کند به شرح ذیل می باشد:

 

شرکت ساخت ماشین آلات صنایع آردی

شرکت توس ماشین متخصص و طراح ماشین آلات صنایع غذایی آردی از جمله  دستگاه میکسر 500Z کیلویی، کانوایر 101 ،  قالب نان،تولید کننده واگن حمل محصول می باشد، ما انواع مختلفی از قالب نان را طراحی و تولید کرده ایم،برای خرید و اطلاع از قیمت محصولات کافیست با ما تماس بگیرید.

09123194549

برچسب ها: ساخت ماشین آلات محصولات آردی توس ماشین ساخت قالب نان قالب نان ساخت خط تولید نان خط تولید پخت نان تجهیزات پخت نان صنعتیدیدگاه
دیدگاه شما :