قوانین و مقررات

شرایط فروش فایل

شرایط فروش فایل بسیار مهم می باشند برای جلوگیری از هرگونه مشکل قضایی در آینده حتما به موارد ذکر شده آگاه باشید و عمل کنید

  1. عدم فروش هرگونه فایلی که مصادیق محتوای مجرمانه دارد یا در ارتکاب جرم مورد استفاده است
     
  2. فایل‌ها متعلق به فروشنده کالای مجازی باشد و تمام قوانین مالکیت حقوق معنوی توسط مدیر فروشگاه رعایت شده باشد یا اینکه مشکل حقوقی در فروش به غیر نداشته باشد و درصورت تعلق اثر به شخص دیگر بدون اجازه و اطلاع صاحب اثر اقدام به استفاده از فایل به هرگونه ای ننماید در مواردی که سایت تشخیص دهد رعایت حقوق مالکیت معنوی توسط مدیر فروشگاه انجام نمی شود به واسطه گزارش تخلف یا بررسی فایل آپلود شده یا نتواند نسبت به تمامیت رعایت حقوق معنوی مطمئن شود می تواند محصول را حذف نمونده یا فروشگاه را مسدود کرده و حساب کاربری را توقیف نماید در این صورت کاربر نسبت به حساب کاربری خود هیچ حق و حقوقی نخواهد داشت.
     
  3. مسئولیت فایل‌های آپلود شده به عهده کاربر فروشنده است و فایل سل هیچ مسئولیتی در این باره ندارد کاربر مدیر فروشگاه طی توافقنامه ضمن ثبت نام تعهد می دهد که تمام محتوا و فایل های ارائه شده در فروشگاه تحت مدیریت و کنترل ایشان بوده و توسط مدیر فروشگاه ایجاد و اپلود شده است و ضمن پذیرش مسئولیت کامل شرعی ، عرفی ، مدنی ، حقوقی آثار فعالیت فروشگاه الزام به رعایت تمامی قوانین جمهوری اسلامی را در هرگونه فعالیت فروشگاه خود در نظر گرفته است.